Autorska Szkoła Medialna

​

WychodzÄ…c naprzeciw oczekiwaniom naszych uczniów oraz kandydatów w roku szkolnym 2019/2020 uruchamiamy AutorskÄ… SzkoÅ‚Ä™ MedialnÄ…. AS Medialna to trzy gÅ‚ówne dyscypliny:
MOWA, RUCH, TEORIA

​

ZajÄ™cia przeznaczone gÅ‚ównie dla osób zainteresowanych teatrem, kinem, telewizjÄ…, radiem, nowymi mediami i mediami spoÅ‚ecznoÅ›ciowymi. ZajÄ™cia odbywajÄ… siÄ™ w niedziele 9.00-15.00 i przeznaczone sÄ… dla uczestników w wieku 8-25 lat (podziaÅ‚ na grupy wiekowe wedÅ‚ug roczników).

Bogaty w różnorodne zajÄ™cia praktyczno-teoretyczne kurs zawiera miÄ™dzy innymi:

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

MOWA
dubbing (na zakończenie semestru nagranie dema dubbingowego)
praca indywidualna nad tekstami pod kÄ…tem przygotowania do egzaminów w szkoÅ‚ach artystycznych (szkoÅ‚y filmowe, akademie teatralne), wiersz i proza (teksty klasyczne i wspóÅ‚czesne), piosenka aktorska
dykcja i impostacja
kultura mowy
radio, prowadzenie audycji (na zakończenie semestru nagranie dema lektorskiego / prezenterskiego)

RUCH
drama
etiudy aktorskie, sceny klasyczne, sceny wspóÅ‚czesne
przygotowanie do castingów