zgłoszenia poprzez formularz: www.chcebycwasm.pl

DO NASZEJ SZKOŁY NIE MA CASTINGÓW! Castingi odbywają się wewnątrz grup podczas pracy nad materiałem.

Grupy są podzielone wiekowo.

W każdej z grup są osoby, które sobie radzą lepiej wokalnie, tanecznie czy też aktorsko i wtedy otrzymują bardziej wymagające zadania z danej dyscypliny - śpiewają solo, tańczą solo i w pierwszej lini, czy też otrzymują rolę mówioną.

Castingów nie przeprowadzamy ponieważ jesteśmy szkołą i naszym celem jest wykształcenie bądź rozwój u naszych podopiecznych danych umiejętności. Niejednokrotnie trafiały do nas osoby, które nie radziły sobie z rytmem, z powtarzaniem melodii, zapamiętywaniem tekstu, a po kilku miesiącach nauki prześcigały swoich kolegów i dziś możemy te osoby podziwiać na deskach teatru czy też na wielkim ekranie. Naszym celem jest nauka poprzez praktykę i zdobywane dzięki temu doświadczenie, dlatego nasi podopieczni występują na deskach teatrów samodzielnie prezentując musical, my natomiast staramy się im pomóc od strony realizacyjnej i technicznej, aby ta produkcja była na jak najwyższym poziomie nieodbiegającym od profesjonalnych spektakli. Wysyłamy również nasze dzieci i młodzież na innego typu castingi i przesłuchania. Współpracujemy m. in. z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i TV POLSAT, TV Mini Mini, Disney Channel, ABC, gwiazdami polskiej estrady takimi jak Majka Jeżowska, Basia Kurdej-Szatan czy Maryla Rodowicz czy youtuberami - Szparagi, Maffashion. Abstrachuje.