plakat warsztaty 2024 2048.jpg

XXXII WARSZTATY MUSICALOWE

JAROSŁAWIEC 16-25 VIII 2024

XXXII Letnie Warsztaty Musicalowe Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego

Jeśli kochasz śpiew, taniec, aktorstwo, chcesz rozwijać swoje zdolności,  zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia pod okiem wybitnych pedagogów, a Twoim marzeniem jest kariera na musicalowej scenie - przyjedź na nasze Warsztaty!

Informacje ogólne: warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży od lat 7 do lat 20, osób posiadających doświadczenie sceniczne, jak i tych początkujących (uczestnicy zostaną odpowiednio podzieleni na grupy wiekowe i pod względem umiejętności).

Program letnich warsztatów obejmuje intensywny kurs z zakresu tańca, śpiewu i aktorstwa połączony z rekreacją. Decydując się na udział w naszych warsztatach bądźcie nastawieni na pracę nad musicalem, która przy okazji sprawi Wam również wiele radości! Podczas Warsztatów będziemy intensywnie pracować nad różnymi technikami tańca oraz doskonalić swój warsztat podczas zajęć z emisji głosu, dykcji, kultury mowy, świadomości ciała, pracy z mikrofonem, ruchu scenicznego i zajęć teoretycznych.

Podsumowaniem dwutygodniowej pracy będzie koncert finałowy który sfilmujemy dla Waszych Rodziców i Przyjaciół i opublikujemy w formie klipów.

Zajęcia prowadzone będą przez wybitnych pedagogów na co dzień pracujących w największych polskich i zagranicznych produkcjach między innymi w Teatrze Muzycznym ROMA, Teatrze Muzycznym w Łodzi, Teatrze Wielkim w Łodzi, Operze i Filharmonii Podlaskiej - m. in. Maciej Pawłowski, Liwia Pawłowska, Bartosz Figurski, Kasper Zborowski-Weychman, Paweł Zawadzki.

Oprócz "ciężkiej pracy" przewidujemy szereg innych atrakcji (ognisko, plażowanie, codziennie basen z podgrzewaną wodą, gry zespołowe, konkursy, wieczory filmowe, pokazy talentów itp.).

Termin: 16 VIII - 25 VIII 2024.

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy RAFA, ul. Nadmorska 1 76-107 Jarosławiec

Jarosławiec to stara, XV-wieczna osada. Przez 500 lat tutejsza ludność trudniła się rybołówstwem i poławianiem bursztynu. Dopiero w drugiej połowie XX wieku rozpowszechniły się wyjątkowe walory przyrodnicze miejscowości: najwyższy na polskim wybrzeżu brzeg klifowy oraz umiejscowienie Jarosławca; ląd jest wysunięty około 6 kilometrów w morze, dzięki czemu w powietrzu niezmiennie notuje się bardzo wysoką zawartość leczniczego jodu. Dziś Jarosławiec jest popularnym kurortem wypoczynkowym, który każdego roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy turystów. Pomimo tego nie znajdziemy tu wielkomiejskiej zabudowy, nie uraczymy tłoku. Bo Jarosławiec w głębi jest wciąż XV-wieczną osadą ze starą, szachulcową zabudową i prawie 200-letnią latarnią morską…

Ośrodek "RAFA" to kompleks budynków rozlokowanych na około 1,5 ha, 150 metrów od głównego zejścia na plażę. Warto dodać, że przy tak niewielkiej odległości od morza, ośrodek znajduje się w samym centrum Jarosławca.

Infrastruktura ośrodka:

• kryty basen z podgrzewaną wodą

• sauna fińska

• bezpłatne WiFi we wszystkich pokojach

• boisko do piłki koszykowej (sztuczna nawierzchnia)

• plac zabaw dla dzieci

• sala dyskotekowa

• boisko do piłki siatkowej (sztuczna nawierzchnia)

• stoły do tenisa

• stoły do billarda

• boisko do siatkówki plażowej

• dwie hale sportowe

• miejsce na ognisko i grilla

• boisko do piłki nożnej

• świetlica od prowadzenia zajęć

• restauracja

Cena: 2970 zł. (uczestnicy zajęć w ASM), pozostałe osoby - 3300 zł. Cena obejmuje: przejazd tam i z powrotem na trasie Warszawa/Łódź - Jarosławiec, zakwaterowanie w ośrodku z pełnym węzłem sanitarnym, pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy obiad + podwieczorek, kolacja - szwedzki stół), opiekę wychowawców, ubezpieczenie, opiekę lekarską, opiekę ratownika, zajęcia warsztatowe, materiały do zajęć oraz inne przewidziane atrakcje:

• Ognisko

• Dyskoteka

• Wycieczka

* Dopłata za dietę wegetariańską, bezglutenowa 250zł

Zgłoszenie: poprzez www.chcebycwasm.pl, w razie pytań sekretariat ASM (T +48 501 099 369). Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o wpłatę na nasz rachunek bankowy ASM (nr konta na dole strony) zaliczki w wysokości 370 zł. Pozostałą część kwoty prosimy uregulować w terminie do 31. maja 2024 roku (w przypadku późniejszych wpłat prosimy o kontakt z sekretariatem). Nasze warsztaty są zawsze objęte funduszem gwarancyjnym i opieką kuratorium, wystawiamy faktury vat i zaświadczenia dla zakładów pracy. Rezygnacja w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów wiąże się z uiszczeniem 100% kosztów,  do 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów 80% kosztów, do 30 dni przez rozpoczęciem warsztatów 50% kosztów, do 90 dni przed rozpoczęciem warsztatów z utratą zaliczki.

Rachunek bankowy

Numer konta: 47 1240 6218 1111 0000 4623 5220 Bank: Bank Polska Kasa Opieki S.A.

Beneficjent: Maciej Pawłowski Production, Warszawa, ul. Widok nr 20 m. 6

Tytuł: imię i nazwisko, "zaliczka na obóz musicalowy"

T +48 501 099 369

liwiapawlowska@gmail.com